Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
(YARDIM) Titan Labaratuvarı Görevi 
Yazar Mesaj

Merhaba arkadaşlar, konu başlığında da bilirttiğim gibi titan labaratubarı görevi yapmaktayım takıldığım bi kaç yer var bi türlü bulamadım nasıl olacağını o yüzden bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ''BAŞARI'' da (Flash Saldırısı) hedefe flash saldırısı gerçekleştirin diyor yapıyorum ama saymıyor. Bir diğeride, (Ani Tehlike) çılgın durumunda aetna osward ı öldür diyor sanırım boss dan bahsediyor ama çılgın durumu nedir bu ikisi nasıl yapılacak yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler:
Adsız.jpg
Adsız.jpg [ 111.93 KiB | 344 kere görüntülendi ]
2018-01-10 13:17

Flash saldırıyı flash saldırı yapma özelliği olan bıçaklar ile yapabilirsin (renkli lazer ve yılbaşı geyiği). Flash saldırı için flash özelliği olan bir bıçakla zombinin önünde 1-2 sn durup sağ tıklamalısın. Çılgının anlamı ise zorluk derecesidir. Odayı kurarken zorluk derecesini ayarlayabilirsin.

2018-01-10 16:27

Anladım bi türlü bulamamıştım teşekkür ederim. Ani Tehlike görevini yapmak için boss sırasında çılgın moduna girmesi için sürenin dolmasını bekleyip öyle öldürmek gerekiyormuş oyundan bi arkadaş söyledi şuan benim gibi bilmeyen arkadaşlar çıkarsa işine yarayabilir. tekrar teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

2018-01-10 16:42
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 3 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
Okunmamış mesaj var    Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok.    Forum kilitlendi

Tüm zamanlar UTC - 9 saat

Zaman: 2018-06-19 22:22