Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Oyun İle İlgili 
Yazar Mesaj

Oyun muhtemelen çok yakın zamanda kapanacak ilk kapanma sinyallerini vermiş durumda hiç bir oyun görmedim ki.Bir aydan fazla bir süre yenilik yapmadan ayakta kaldığını.

Oyunda Yeni Yılda oyuncuların isteklerini karşılamayan ne oldugu belirsiz bir etkinlik yapıldı onun üstünden bir aydan fazla bir zaman geçmesine rağmen hiç bir etkinlik yapılmadı.

Bırak etkinlik yapılmasını haftalık bakımları bile yapılmadı oyuna yaklaşık 4bin lira harcama yapmış biri olarak hakkımı zerre kadar helal etmiyorum.

2007 20016 arasında sayısını bile hatırlamayacak kadar çok oyun oynadım ve ben hangi oyunun kapanacagını söylediysem kapanmıştır bu bir ön görü degil tahmin'de degil tamamen 9 yıllık oyun deneyimime dayanarak söylüyorum.

Şimdi oyun kapanırsa harcadıgımız paralara ne olacak 3 ayda bir oyunu açıp milletin parasını çalıp öylece haksızlık yapmalarına izinmi verecegiz hayır kesinlikle ben hakkımı sonuna kadar arayacagım.

Server açma konusuna gelince.Bir oyunda yeni server niye açılır mevcut server kapasitesi yeni oyuncuları alamayacak seviyeye gelir yeni sunucu açılır yeni oyuncular için.Mevcut server'de oyuncu yokken yeni bir server açmakları belli başlı bir hataydı.

Şimdi yöneticilere ticket atıyoruz 5 günde cevaplanmıyor tamam cevap verme yüzünüz bile olmasa en azından cevap yazmadan açtığımız tickete çözüldü olarak kapatabilirsiniz bu ne seviyesiz bir yönetim anlayışı.

Muhtemelen açtığım konu kapanacak yada silinecek işlerine gelmeyen içerik parındırdıgı için.

Hepinize iyi oyunlar

2017-02-08 6:36
Kullanıcı avatarı

Selam.

Başlığın kaldırılmıyacak elbet.

Derdini ve sorunlarını anlıyorum. Bir oyuna yetersiz oyuncu sayısı ve ilgi gelmezse kapatılır elbet.

Seni First Blood oynamaya davet ediyorum.

İyi günler.

2017-02-27 13:25
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 2 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
Okunmamış mesaj var    Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok.    Forum kilitlendi

Tüm zamanlar UTC - 9 saat

Zaman: 2017-09-21 1:35