Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
OYUNDA HATA 
Yazar Mesaj

Arkadaslar oyuna hızlı giristen baglanıyorum
1 el oynuyorum bıtıyor exp'i felan alıyorum sorun yok
Fakat tekrar baslarken arayüz yüklemeleri %100'e kadar doluyor daha sonra ekranda ünlem isareti cıkıyor yani hata veriyor ve oyunu kapatıp tekrardan acmam gerekiyor tekrar kapatıp acınca sorun yok 1 el daha oynuyorum sonra 2 oyuna baslarken yıne aynı hatayı alıyorum bu konuda yardımcı olabılıcek bırı varmı

Eklentiler:
first blood.png
first blood.png [ 463.15 KiB | 48 kere görüntülendi ]
Dosya yorumu: hata boyle birsey
first blood.png
first blood.png [ 463.15 KiB | 48 kere görüntülendi ]
2018-02-10 8:04

Merhaba,

Hızlı girişte sağ üst tarafta yer alan AYARLAR kısmı içerisinde SİSTEMİ TEMİZLE butonunu tıklayıp işlemi gerçekleştiriniz. Daha sonra kullanmış olduğunuz Browserın çerez ve geçmiş ayarlarını siliniz. Bilgisayarını Malwarebytes adlı bir trojan programı ile taratmanızı tavsiye ederim. Genellikle bu tip sorunler Browser Reklamlarından kaynaklanıyor. Siz browserınızın başlangıç sayfasını www.google.com.tr olarak ayarlamışsınızdır. Ancak Browsera girdiğiniz zaman karşınıza google yerine farklı bir sayfa çıkıyordur. Bu tip sorunları yukarıda verdiğim bir program ile temizleminizi öneririm. Eğer sorun hala devam ediyorsa, bilgisayarınızdan Hızlı Giriş kaldırıp tekrardan kurmanızı tavsiye ederim. Bu işlemlerden sonra HotSpot Shield yüklemeni tavsiye ediyorum. Son olarak Adobe Flah Playerın son sürümünü yüklemeyide ihmal etme. Aynı sorun bende de vardı. Bu şekilde çözüme ulaştım.

2018-02-11 22:41
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 2 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
Okunmamış mesaj var    Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok.    Forum kilitlendi

Tüm zamanlar UTC - 9 saat

Zaman: 2018-02-22 17:31