Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 
Hesabımı Çaldılar DeLeoN 
Yazar Mesaj

iyi günler yaklasık 1 ay önce hesabımı çaldılar. oyundakı nıckı DeLeoN du arada bir oyunda görüyordum ancak yzdıgım yazıya cevap vermıyordu.Adam hesabıma gırmıs e-posta ve guvenlık sorusunu degistirmis.sıremı unuttuma gırıyorum ancak herseyı kendı lehıne yaptıgı ıcın hesabımı alamıyorum hesabımın ıcınde ar-15 sınırısz nepal sınırsız vardı.Sayın Adminlerimiz sızden yardım etmenızı talep edıyorum..

SAYGILARIMLA....

Enes Acar

2015-04-29 5:40

Enes kardeşim seni oyunda görmüştüm. Sürekli birbirimizi görebilen bir aileyiz. Yaşadığın olayı büyük bir teessür ile karşılıyorum. Üzüntünü paylaştığımı belirtmek istiyorum. Benim de Jaspade ve direkt3d adında iki adet hesabım vardı. Facebook hesabı olunca silinme gibi bir durum oldu ilk hesabımda. Şuan direkt3d hesabımı kullanıyorum. Hesabı çalınan insana tavsiyem müşteri hizmetlerine detayıyla olayı anlatmalarıdır. Sana da tavsiyem ancak budur. Normalde oyunda cep telefonu doğrulama ve e-posta güvenliği sağlasa idiniz hesabınızı kimsenin çalamayacağını belirtmek durumundayım. Umarım durum lehinize sonuçlanır ve hesabınıza kavuşursunuz. Selametle.

2016-02-10 8:30

Hesabınıza güvenlik sorusu, telefon numarası ve kullandığın mail adresini tanımlarsan, şifreni sıfırlayabilirsin. Önemli olan unsur, hesabı sahiplenmeniz ve hesabın size ait olduğunun açık olması.

2018-01-12 5:01

Merhaba

https://profile.oasgames.com/web/reset-password/get-user-name?lang=tr-tr adresini gidip 3 aşamadan olan şifreni resetlemeyi dene.

2018-01-16 4:36
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 4 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
Okunmamış mesaj var    Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok.    Forum kilitlendi

Tüm zamanlar UTC - 9 saat

Zaman: 2018-07-16 17:18