Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Versiyon Guncellemesi/ 
Yazar Mesaj

Son güncelleme den sonra

-Haritalara giremiyoruz ve dolayısıyla haritadan alacağımız exp.Çelik set v.b şeylere sahip olamıyoruz

-demirci çalışmıyor. 3. Seviye demircide eşyayı seçiyoruz fakat eşyayı yakma bölümüne almıyor.

-oyun içerisinde veya facebook sayfasında yeterli bilgi alabileceğimiz bir mevki / kişi bulunmuyor zaten facebook sayfasi hicbir soruyaa yanit vermiyor

-etkinlik bölümünde tüm etkinlikleri paylassaniz anlatsaniz çok iyi olur

-s1 hititlerde npc lerin levellerinin artmasi nedeni ile yeni başlayan arkadaşlar gelişemiyor kale işgali yapamıyorlar oyundaki yardim/bilgi yetersizliğinden dolayı oyunu anlamıyorlar biz bir nebze yardım ediyoruz fakat bu yeterli olmuyor.

-Oyun içerisinde server sistemi yerine lig sistemi olsaydı yeni başlayan arkadaşlar daha çabuk gelişir ve online sayısı daha çok olabilirdi.

-Foruma+Facebook a+Oyuna. Yeni modorator ler alırsanız oyun daha oynanilabilir bir hal alır
Oyuna 29 ağustos 2015 tarihinde başladım yazdığım sorunlar ve versiyon güncellemesi eksiklikliginden ve geç olmasından dolayı oyuna büyük paralar yatırmış ve yatırmaya devam edecek olan 25-30 arası arkadaşım oyunu bıraktı.

-Ticketlere ve facebook a bakmiyorsunuz buraya bakarsınız herhalde

2016-01-23 23:48

Sana katılıyorum kardeşim. Keşke dosyaların depolandığı dosya söylense de oradakilerin yedeğini alsak bir ccleaner kullanıyoruz veya wise. Hemen siliyor önbelleği.

2016-02-26 0:22

gagagagagagaggagagaga

2016-12-05 17:55
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 3 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap:  
Okunmamış mesaj var    Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok.    Forum kilitlendi

Tüm zamanlar UTC - 9 saat

Zaman: 2017-11-19 1:21